Seznamte se s LEVIM

pes, čerstvě 2 roky, pitbull mix

Levi byl do útulku odložen původním majitelem. Důvodem bylo jeho stěhování do zahraničí. Leviho výchovu a výcvik nejen že zanedbal, ale stihl Leviho naučit i nepříjemnému zlozvyku - přetahování se o věci. A tak je Levi na jednu stranu skvělý pes - přátelský ke všem lidem (známým i cizím), přátelský k ostatním psům, vděčný, umazlený, učenlivý. S člověkem, který si s ním dovede vyjasnit, jak se má chovat, funguje úplně bez problémů.

ALE: Na každého zkouší svoji naučenou hru. Levi je zatím puberťák, který vše bere jako zábavu, ale je potřeba s tím důsledně pracovat a tuto "hru" ho odnaučit, aby nepřerostla v agresi.

Proto, i když je Levi jinak velice přátelský ke všem, musíme hledat domov u opravdu zkušeného, rozumného a zodpovědného člověka.

Více informací rádi poskytneme.

Pokud hledáte věrného psího parťáka a máte zkušenosti (ideálně s bull plemeny), budeme rádi, když dáte Levimu šanci.

PLUTO

Velmi chytrý a učenlivý, umí základní povely, zná nose touch apod., přátelský k dospělým i dětem. Zvyklý na bydlení v bytě.

TARA

Milá, přátelská, vděčná za každou pozornost a pohlazení, komunikativní, chytrá, učenlivá, přizpůsobivá, na nové prostředí si snadno zvykne. Středně aktivní, vhodná i do bytu.

DASTY

Dovede být přátelský, milý, hravý, dojde si pro pomazlení. Dobrý hlídač.

NERO

Přátelský k lidem, aktivní, hravý, vášnivý aportér. Pracovitý, učenlivý, zvládá základní povely.

NO k adopci

BAX

Přátelský, milovník lidí a procházek.

BETTY & KIM

Veselá dokonale sehraná dvojka s nejkrásnějšími psími úsměvy, vděční mazlíci, přátelští ke všem, dvojitá nálož lásky.

LEX

K lidem, které zná, je velký mazel a super parťák. Zvládá základní povely, na vodítku netahá, rád se učí novým věcem, je hravý, má rád vodu. Bude rád za každou aktivitu.

ŠARYK

Věrný, vděčný, nenáročný, mazel.

BEN

Dobrák s milou a přátelskou povahou, vděčný a nenáročný. Je kamarád s každým. Myslí je stále mlaďoch milující hračky, balónky, fotbálek, procházky, mazlení.

LEO

Přátelský, veselý, vděčný hebký méďa, který miluje mazlení, běhání a procházky. Velký mazlivec k dospělým i dětem.

DOROTKA

Chytrá, učenlivá, ochotná, přátelská, milá, vždy usměvavá, akční, vhodná k dětem.

ŠOTY

Milý, mazlivý, ke svým lidem přátelský, vděčný, nenáročný. Miluje procházky.

DENY

Veselý, hravý mazel. Přátelský k lidem, kteří se mu líbí. Zvyklý v bytě. Miluje běhání, hračky, aportky, procházky, mazlení.

ELI

Klidná, přátelská, umazlená, vděčná za každou pozornost a pohlazení. Miluje procházky, pěkně chodí na vodítku. Může do rodiny k aktivním seniorům, i k větším dětem.

BERTÍK

Přátelský, nenáročný, vděčný za každou pozornost a pohlazení. Miluje procházky a mazlení. Je vhodný do rodiny k aktivním seniorům i k dětem. Zvyklý na bydlení v bytě.

KUKY

Veselý, hravý. Miluje hračky, aportky, procházky, mazlení, pamlsky.

ANGEL

Jemná, citlivá, veselá, mazlivá, chytrá, učenlivá. Může do rodiny k větším dětem.