Jménem psa z. s. - psí útulek Bzenec

V současné době se staráme o více než 50 pejsků

0 +

V naší trvalé péči zůstává přes 20 z nich

0 +
Logo Jménem psa

"Jménem psa" se zastáváme těch, kterých se zastane málokdo

Spolek Jménem psa, z. s. se sídlem v Uherském Ostrohu (okr. Uherské Hradiště) je organizací poskytující péči pro psy bez domova. Pro chlupáče menšího vzrůstu, nemocné a staré je samozřejmostí ubytování ve vnitřních prostorách. Ostatní pejsci jsou umístěni ve venkovních kotcích se zateplenými boudami v útulku ve Bzenci (okr. Hodonín).

“Jménem psa” vracíme do života ty, kteří by o něj jinak přišli.

Některé pejsky, kteří k nám přicházejí, oddělila od milovaného páníčka smrt či vážná nemoc. Jiní neměli štěstí na předchozí majitele či potkali jiné zlé lidi – byli týráni, žili v nevhodných podmínkách, byli vyhozeni. Příchod k nám pro ně často znamená záchranu života. U nás se zotavují tělesně i psychicky a připravují se tak na budoucí začlenění do své nové rodiny.

Po příjezdu k nám absolvuje každý pejsek veterinární vyšetření, které určí jeho zdravotní stav a další péči. Následuje potřebná léčba a socializace.

Když je pejsek připravený odejít do nového domova, je nabídnut k adopci  a inzerován na inzertních portálech i na sociálních sítích. Mezi zájemci vybíráme nejvhodnější rodinu.