Kontakt

Jménem psa, z. s., Inka Nadymáčková, Kostelní 162, Uherský Ostroh, 68724

E-mail: Inka.Nadymackova@seznam.cz

Telefon: 776 744 565

Facebook

Transparentní účet: 6086327369/0800

Kdo jsme

Inka

Inka se patnáct let aktivně podílí na záchraně všeho živého kolem sebe. Osud tomu dal, že nejvíce se věnuje psům. Dočaskuje, krmí, ubytovává pejsky ve vnitřních prostorách domu, s pomocí celé rodiny socializují, venčí a budují zahradní kotcovou část. Občas také převáží pejsky ze špatných podmínek k sobě – cestou ze smrti do života.

Zuzana

Zuzana dočaskuje, krmí, venčí – její prostorný dům v Ostrožské Nové Vsi poskytuje zázemí a teplo zejména menším pejskům, kteří potřebují ubytování doma + disponuje třemi venkovními kotci v zahradě. Po stránce dočasek spolupracuje s Inkou na všem, co je právě potřeba.

Dále s námi spolupracují:

Sylva

Sylva se stará o vše psané, co spolek potřebuje – texty na web, na sociální sítě, pro propagaci, obvolává a obepisuje, co je třeba. Tu a tam také převeze nějakého chlupáče z nevhodných podmínek za lepším životem.

Renáta

Renáta pomáhá psům v nouzi, kde je zrovna třeba – hledání dočasek, sdílení na Facebooku. Pro nás dělá finanční poradenství.

Tomáš

Tomáš je webový vývojář, programátor a IT nadšenec. Rád by učinil oblast IT a webů přístupnější běžným uživatelům, vyvrací mýty typu „to nejde“ i vdechuje starým a nepoužitým věcem nový život. Více o něm najdete na jeho webových stránkách. Systém dočasek zná již delší dobu a fandí mu. To vše byly také důvody proč rád vytvořil a spravuje naše webové stránky.

Ivo

Ivo je výtvarník, grafik (je např. autorem charakteristické výzdoby areálu pro festival The Legends Rock Fest v Hořicích). Velmi vstřícně pro nás vytvořil logo a další grafické prvky.